Wiadomości z XXIII Wielkiej Gali katowickiej Izby Rzemieślniczej 2016 roku

z XXIII Wielkiej Gali katowickiej Izby  Rzemieślniczej

Na XXIII Wielkiej Gali katowickiej Izby Rzemieślniczej , która odbyła się w sobotę

23 kwietnia 2016r. w Zabrzu zostały nagrodzone firmy oraz nadane odznaczenia zasłużonym

rzemieślnikom.

Miło nam donieść, że członek naszego Cechu

Pan Edmund Gruszczyński zegarmistrz

został wyróżniony platynowym medalem imienia Jana Kilińskiego

„ Za Zasługi dla Rzemiosła Polskiego”

Pan Edmund Gruszczyński prowadzi rodzinną firmę zegarmistrzowską założoną 1974 roku w Chorzowie, która obecnie jest niekwestionowanym, prestiżowym „Salonem Zegarmistrzowskim” specjalizującym się w sprzedaży i serwisie zegarków szwajcarskich.

To bardzo znany i ceniony fachowiec branży zegarmistrzowskiej z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie, który w czasie swojej kariery zawodowej wiele uwagi poświęcił wychowaniu młodej kadry w zegarmistrzostwie.

Wizytówką jego zakładu jest wysoka jakość świadczonych usług. Cieszy się zaufaniem klientów.

W środowisku rzemieślniczym Pan Edward Gruszczyński ma bardzo dobrą opinię.  Aktywnie działa w naszym Cechu. Chętnie służy radą i pomocą kolegom z branży.

Zdjęcia autorstwa Mateusza Móla.

Członkowie Śląskiego Cechu Jubilerów i Grawerów w Katowicach cieszą się z otrzymanego przez kolegę wyróżnienia i szczerze gratulują.

W imieniu członków

Zarząd Cechu