Szkolenia wyjazdowe „Efektywny sprzedawca” oraz „Planowanie i organizacja pracy w mikroprzedsiębiorstwie”

W projekcie mogą uczestniczyć mikroprzedsiębiorcy (zatrudniający do 9 osób) działający na terenie Śląska i ich pracownicy, a także osoby samozatrudnione. Udział pracowników firm w projekcie jest całkowicie bezpłatny.

Szkolenia odbywają się w hotelu Diament w Ustroniu.

Zakres tematyczny szkolenia: „Efektywny sprzedawca – skuteczna komunikacja z klientem”:

1. Elementy składające się na proces sprzedaży – omówienie etapów procesu sprzedaży i celów jakie powinno się osiągnąć na poszczególnych etapach, żeby zwiększyć skuteczność sprzedaży.

2. Ocena potrzeb Klienta i przeprowadzenie prezentacji oferty (propozycji) uwzględniającej indywidualne podejście – zadawanie właściwych pytań, dobór skutecznych argumentów pod indywidualnym kątem Klienta, metody prezentacji ceny.

3. Techniki wspomagające skuteczną sprzedaż – techniki zamknięć w sprzedaży – kiedy stosować, jaką technikę wybrać dla konkretnego Klienta, jak reagować na zastrzeżenia (wątpliwości), trudne pytania klienta, poznanie technik pokonywania zastrzeżeń.

4. Psychologia kontaktów handlowych – poznanie typologii zachowań Klientów. Jak dostosować swoje zachowanie do typu zachowania Klienta na poszczególnych etapach rozmowy handlowej i zwiększać skuteczność działań w poszczególnych fazach kontaktu handlowego.

Zakres tematyczny szkolenia „Planowanie i organizacja pracy w mikroprzedsiębiorstwie”:

1. Planowanie i organizacja – poznanie skutecznych metod działania w sytuacjach stresowych wywołanych koniecznością wykonania pracy w krótkim czasie.

2. Zarządzanie czasem a różne zachowania ludzkie.

3. Zasady zwiększające efektywność działań – zasada Pareto i Parkinsona.

4. Jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami podczas realizowania różnych zadań (pochłaniacze czasu, przerywacze czasu).

jno
Jolanta Nowak – Jurczyńska

Szkolenia prowadzić będzie Jolanta Nowak – Jurczyńska – absolwentka Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, wydział Prawa i Administracji. Posiada certyfikaty DOOR International (Międzynarodowy Instytut Szkoleniowy działający w ok. 60 krajach) z obszarów sprzedaży, zarządzania i przywództwa, rozwoju umiejętności osobistych. Przez 8 lat pełniła funkcję Dyrektora Sprzedaży w branży mediowej zarządzając dużymi zespołami. Współtworzyła pierwsze prywatne radio w Polsce (Radio Solidarność – obecna Eska). Przygotowuje oraz dostarcza projekty w obszarze rozwoju kompetencji biznesowych oraz osobistych ze szczególnym uwzględnieniem kompetencji przywódczych i menedżerskich. Jest koordynatorem projektów doradczo – szkoleniowych dla dużych firm z różnych branż. Posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów i szkoleń dla sieci franczyzowych Klientów i zna dobrze specyfikę sektora MŚP.

Osoby chętne do udziału w szkoleniach, proszone są o pilny kontakt z biurem Śląskiego Cechu Złotników Jubilerów i Grawerów. Wszelkie potrzebne kontakty znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce KONTAKT.